Keanu Reeves opět propaguje Cyberpunk 2077 v novém traileru!

Estimated read time 2 min read

Keanu Reeves vás zve do Night City.

Cyberpunku bychom se měli dočkat už příští měsíc a dechberoucí Keanu Reeves je opět tady, aby nás přilákal do Night City. Video je sice proloženo záběry, které už jsme viděli, ale jeho energie působí opravdu magicky. A něco takového si nesmíte nechat ujít!

Všichni určitě oceníme, že se Keanu v novém trailer objevil, ale nesmíme zapomenout na problémy, které vydání Cyberpunku pronásledují. Komunitu pobouřilo především rozhodnutí CD Projektu, protože aby vydání stihli, musí zaměstnanci pracovat 6 dní v týdnu.

Něco podobného se stalo už u Zaklínače 3 a studio slíbilo, že se tato situace nebude opakovat. Pracovat 6 dní v týdnu bylo tedy pouze dobrovolné, ale zaměstnanci prý stále cítili velký nátlak, aby jeden extra den v práci vydrželi. Bylo to možná malé zlepšení, ale to je teď stejně pryč a studio se kvůli striktnímu datu vydání vrátilo do starých kolejí.

Zaměstnanci teď opět musí pracovat 6 dní v týdnu a polská media uvádí, že někteří takhle pracují už víc než rok. V Polsku sice musí zaměstnavatel vyplatit odměny za práci navíc, ale ty vám nezajistí kvalitní pracovní prostředí a čas s rodinou.

Vraťme se ale k původní myšlence. Hvězdou nového promo videa je samotný Keanu Reeves, který si za pár vteřin dokáže získat pozornost nás všech. Tak se rychle běžte kouknout!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.