Mojang nechává hráče rozhodnout o novém mobovi v Minecraftu

Estimated read time 2 min read

Hlasování proběhne 3. října.

Mojang oznámil, že do kostičkového světa Minecraftu přidají dalšího moba. Vývojáři vytvořili tři vtipné koncepty, ale konečné slovo budou mít tentokrát fanoušci. Hráči budou moci vyjádřit svůj názor na livestream eventu, který začně 3. října. V průběhu streamu bude aktivní anketa na oficiální Twitteru Minecraftu.

Zdá se mi, že ankety začínají být v Mojangu docela stálým tématem. Hráči už jednou nového moba volili v roce 2017 a minulý rok zase volili nový biom. Tentokrát jsou na výběr tři možnosti – Iceologer, Moobloom a Glow Squid.

Iceologer

Nový typ vesničana a nepřátelského moba, který bude žít ve sněžných biomech. Pokud na nějakého narazíte a budete stát příliš blízko, bude na vás velmi agresivní.

Moobloom

Tento mob je spíše přátelský. Jde vlastně o krávu, které na zádech roste žluté kvítí. Jsou skoro stejné jako normální krávy, ale navíc reagují na včely.

Glow Squid

Jedná se o přátelskou chobotničku, která sice vypadá strašidelně, ale ublížit vám nechce. Nejlépe vypadá samozjřemě v temných vodách.

Mojang by měl na každého moba postupně vydat video. Pokud se chcete zapojit do bouřlivé debaty, můžete zaskočit na Minecraft subreddit.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.