Některé klasiky od Bethesdy zdarma na Steamu!

Estimated read time 2 min read

Bethesda se pomalu přesouvá na Steam.

Bethesda dříve tento rok oznámia zrušení svého vlastního launcheru. To znamená, že se její hry opět vracejí na poličky Steamu. Dnem vypnutí má být 11. května, což tu bude již za pár dní. Některé staré klasiky od Bethesdy se proto už teď objevily na Steamu.

Ale to není vše! Některé z nich si dokonce můžete do knihovny přidat úplně zdarma. Konkrétně jde o hry The Elder Scrolls: Arena, The Elder Scrolls 2: Doggerfall a Wolfenstein: Enemy Territory. Další přidané klasiky si pak můžete pořídit za docela pěknou cenu pod 10 euro.

Jsem si jistý, že většina z vás tyhle hry nehrála a proto teď máte jedinečnou šanci se podívat, na čem Bethesda vlastně stavěla, když se pak objevil všemi oblíbený Oblivion nebo Morrowind.

Kromě starých her se však na Steamu objevila i modová podpora pro Fallout 4 a Skyrim Special Edition. Pokud jste tedy někdy měli touhu si hry trochu poupravit, teď můžete dle libosti. Od 27. dubna máte navíc možnost přenést si jakoukoli hru z Bethesda launcheru na Steam samozřejmě i se vším vaším postupem. Na stránkách Bethsedy lze vidět, jak celý tento proces funguje.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.