Nový PUBG update přidává rankovací systém!

Estimated read time 2 min read

Všichni to očekávali a teď je to konečně tady! PlayerUnknown’s Battlegrounds již velmi brzy představí svůj nový rankovací systém. Konkrétně jej odhalí Update #22. Systém si vžak již teď můžete vyzkoušet na Test Serverech. Do obyčejného provozu se ranky dostanou až začátkem října.

Ve hře bude celkem osm ranků, každý bude přidělován na základě rankovacích bodů. Ty získáte jednoduše hraním. Jak ranky vypadají se můžete podívat na obrázku níže.

Systém je vlastně docela podobný tomu, jaký můžeme znát např. z CS:GO a dalších her. Než získáte svou první medaili, musíte si zahrát 10 provizorních zápasů. Hra poté pravděpodobně přidělí váš startovní rank.

Snad každý hráč oznámení ranků v PUBG dřív nebo později čekal. Třeba teď budou hry mnohem více vyváženější. Uvidíme..

Ranky však nejsou jediné, co se v updatu objeví. Vrátí se třeba výběr mapy. Zase si tedy budete moct vybrat, jakou mapu si chcete zahrát. Další úplnou novinkou bude „Skin Trade Up System,“ který vám dá možnost vyměnit několik skinů nižší třídy za jeden skin vyšší třídy. Systém moc dobře známý právě z CS:GO.

Dále půjde o opravení některých chyb, hlavně díky kampaně FIX PUG. Nový styl menu, přátelské UI a upravený movement. Opraven by měl být i bug neviditelných zbraní.

Nedávno jsme psali článěk o úbytku hráčů v PUBG. Pomůže tento update zase čísla zvednout?

Pokud chcete vědět více podrobností o updatu, můžete si pročíst patch notes.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.