Nový Overwatch hrdina Echo přijde 14. dubna!

Estimated read time 2 min read

Echo se přesune z PTR do hlavní hry už za pár dní!

Jeff Kaplan už dříve varoval, že Echo stráví na PTR serverech poměrně dlouhou dobu. Důvodem byla hlavně ultima „Duplicate,“ díky které může Echo na krátký čas okopírovat hrdinu z nepřátelského týmu. Když je tato schopnost aktivní, může Echo využít ultimátní schopnost daného hrdiny i několikrát za pár vteřin, protože čas k regeneraci je mnohonásobně zkrácen. Ve správných rukou se tak tento hrdina může stát doslova ničivou zbraní. Blizzard si tak chce být jistý, že hrdinu nevypustí moc brzo.

Echo má však i jiné schopnosti, které můžou výrazně ovlivnit chod zápasu. Tím největším problémem bude asi schopnost se vznášet. Silnou zbraní jsou také její sticky bomby a laser, který dává obrovské poškození, pokud má protivník méně než 50% života.

Z popisu tak můžete poznat, proč si Blizzard dává na čas. Ten velký moment se ale i tak blíží. Blizzard oznámil, že se na Echo můžeme těšit už 14. dubna!

Cesta tohoto hrdiny do hry byla také velmi zajímavá. Poprvé jsme ji mohli vidět, když byla ve hře představena Ashe. Pak se Echo objevila i v traileru na Overwatch 2. Echo je zároveň možná i poslední hrdina, kterého Blizzard do vydání Overwatch 2 představí.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.