Valorant účty se prodávají i za 150 dolarů!

Estimated read time 2 min read

Dávejte si pozor! O zakoupený účet můžete velmi rychle přijít.

Uzavřená beta hry Valorant už začala a stal se z ní obrovský hit. Riot zveřejnil statistiku, která říká, že už teď hru sleduje skoro 2 miliony Twitch diváků. To je pro Riot určitě dobrá zpráva, ale taky velká výzva. Studio přiznává, že je poptávka po jejich hře trochu zaskočila. Říkají, že při rozdávání přístupu do bety budou opatrní, aby nezahltili servery.

Riot říká, že se budou snažit dát přístup co nejvíce lidem. Nejdříve ale prý musí zajistit kvalitní a hlavně stabilní servery.

Vývojáři dále okomentovali rozdávání klíčů skrz Twitch. Někteří diváci začali doslova maraton, aby své klíče získali. To však není potřeba. Jakmile překonáte určitou hranici nasledovaných minut, automaticky jste zařazeni do slosování o beta přístup. Na stream se tak už vůbec nemusíte dívat. Strávený čas ale není úplně zbytečný, protože více nasledovaných hodin vám dává trochu lepší šanci. Rozdíl je však velmi malý. Menší počet diváků tedy vaše šance také nezvyšuje. Není ani potřeba tvořit si více účtů, protože Riot používá algoritmy, které tyto „neaktivní“ účty ze slosování hned vyřadí.

Velká popularita bety také začala vlnu prodeje Valorant účtů na eBay. „Buy it now“ ceny se pohybují okolo 150 dolarů! Riot ale upozorňuje, že tyto účty aktivně vyhledává a nemají žádný problém je zabanovat.

Už jsme zabanovali velké množství prodaných Valorant účtů a můžeme jich tak více vypustit do oběhu. Prodeje účtů stále sledujeme. Účty tak nenakupujte, můžete o ně rychle přijít.

Asi nemůžeme mít Riotu za zlé, že přístup do bety uděluje zatím velmi obezřetně. Pokud chceme dobrou hru, musíme vývojářům umožnit kvalitní test. Pokud svůj klíč ještě nemáte, nezoufejte. Každý divák má úplně stejnou šanci.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.