Nový agent ve Valorantu bude Killjoy!

Estimated read time 3 min read

Killjoy se ve hře určitě neztratí.

Díky někomu v Riotu, kdo omylem zakopl a stiskl pár nešťastných kláves, se už teď můžeme podívat na nového agenta ve Valorantu! Bude jím Killjoy. Na Riotu se chvilkově objevila stránka, která vysvětlovala jeho (její?) schopnosti.

Článek také obsahoval připnutá Youtube videa s ukázkou. Všechno ale zase rychle zmizelo a uchovalo se tak jen velmi málo. Díky šikovným dataminerům se však můžeme na Twitteru podívat na každou ze schopností nového agenta.

https://twitter.com/floxayyy/status/1287906937590423552?s=20

Popis všech schopností vypadal asi takto:

  • Alarmbot (C) – Postavte robota, který potrestá všechny, kdo vlezou do jeho dosahu. Když můj robotický kamarád najde svůj cíl – bum! Alarmbot nedává jenom damage, ale taky zanechá svůj cíl na krátkou dobu ještě zranitelnější.
  • Turret (Q) – Někdy je dobrý postavit pár robotů. Postavte turret, který bude hlídat oblast kolem něj. S mým turretem zvládnu ovládat pozice, které by nikdo jiný neuhlídal.
  • Nanoswarm (E) – Ok koukejte. Hodte granát. Když přistane, zapne své maskování. Potom ho aktivujete a on vypustí děsivé hejno nanorobotů. Tenhle trik miluju!
  • Lockdown (Ult) – Musíte sice zajistit správné načasování, ale jak se vám to povede, zařízení oslabí všechny nepřátele okolo asi na 8 sekund. Samozřejmě jde zničit, ale já si jich prostě postavím víc.

To jsou schopnosti, které jsme ve hře teda ještě neviděli. Riot se stále více vzdaluje od konceptu CS:GO a bude tak zajímavé sledovat, jak první turret tento styl hry ovlivní. Ve videu můžeme vidět, že turret nedává sice velký damage, ale může sloužit jako velmi dobrý alarm.

Alarmbot je také docela zajímavou novinkou. Tento nápad se mi líbí, ale na využití plného potenciálu bude potřeba vše dobře načasovat. Vše teď záleží na tom, jak bude tato schopnost vybalancovaná. Nanoswarm mi připadá jako velmi ničivá zbraň. Stačí ji využít na správném místě a nepřátelé vlastně páchají sebevraždu. Otázkou je, jestli bude tato schpnost maskována stejně jako Cypher maskuje svou klec.

Lockdown je sice velmi zajímavá ulta a pokud se povede správně načasovat, dostane váš tým velkou výhodu. Časování je zde ale velký problém, protože její spuštění trvá dlouho a Valorant je dost rychlá hra.

Killjoy bude do hry přidán s Actem 2. Sice se neví, kdy nový act začíná, ale zřejmě to bude už brzy. Riot nám zatím nedal žádné datum, ale první Act končí 4. srpna a očekávat začátek toho druhého někdy příští týden tak může být docela bezpečný odhad.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.