Co je vlastně The Witcher: Blood Origin?

Estimated read time 2 min read

Nová miniserie se podívá na samotný počátek světa.

Netflixová adaptace známého Zaklínače už má 2 serie a jednu animovanou. Na tento seznam se teď přidává další rozšíření! The Witcher: Blood Origin je jednoduše prequel, který diváky zavede tisíc let před Geraltův příběh.

V těchto šesti dílech se podíváme na událost, která „spojila“ všechny světy dohromady a všemožná stovření tak zůstala ve stejné dimenzi. Mezi nimi samozřejmě i lidé a mágové, kteří právě tehdy dostali svou magickou moc.

Ve hrách a knihách se sice tyto události odehrály ještě trochu dříve, ale na obrazovkách se bohužel někdy musí dělat kompromisy. Je tak možné, že autoři některé události trochu přimáčknou k sobě a my tak v pouhých 6 dílech proletíme celá staletí. A pokud to tak opravdu bude, dočkáme se možná i zjevení prvního zaklínače.

V příběhu Zaklínače jsou někdy dost velké mezery a o počátku světa to platí ještě víc. Tým tak možná dostane trochu větší volnost a přihodí do mixu i své vlastní nápady. Dříve jsme si mysleli, že by serie bez Geralta prostě nemohla existovat. Teď se tedy opravdu uvidí, jak moc to Netflix myslím se Zaklínačem vážně. Kromě časového zasazení nevíme o příběhu vůbec nic a žádné datum vydání také nebylo stanoveno.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.