Do Sekiro se chystá nový boss rush mod!

Estimated read time 2 min read

Jste připraveni zahrát si znovu Sekiro?

Dnes tu máme dobrou zprávu pro všechny faboušky hry Sekiro! Vývojáři pracují na novém updatu, který vám dovolí prožít celou hru znovu! Doufám, že máte hru pořádně nastudovanou, protože tady nebude nic zadarmo.

Tento update dovolí znovu se postavit již poraženým bossům. Můžete se tak připravit na Gauntlets of Strenght, což bude single-life challenge, kde se poznají skuteční bojovníci.

Další velkou novinkou bude to, že hráči dostanou možnost nahrát až 30 vteřin svého gameplaye, připnout k němu zprávu a sdílet s kamarády. From Software říká, že tyto záběry mohou být použity třeba na sdílení strategií a tipů. Když nějaký hráč ohodnotí váš klip kladně, obnoví se vám zcela zdarma vaše zdraví. Bude zajímavé sledovat, jak se tato novinka zalíbí přímo v praxi.

Ve hře si budete moci také odemknout několik nových skinů. Všechny je získáte za hraní. Osobně si myslím, že projít si znovu peklem všech soubojů této hry není úplně dobrý nápad, ale někteří tento názor nesdílí. Pro takové lidí zní tento update určitě velmi dobře.

Fanoušci si však na update musejí ještě chvíli počkat – až do 29. října. Dobrou zprávou je, že bude samozřejmě zdarma.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.