Counter-Strike 2 přidal úplně předělaný Overpass

Estimated read time 2 min read

Jak se vám líbí nový Overpass?

Tento březen nám konečně Valve oznámilo novinku, na kterou komunita čekala velmi dlouho. Counter-Strike 2 by podle jejich oznámení měl vyjít již toto léto. Vše navíc bude free-to-play a postup i herní předměty se samozřejmě přesunou z CS:GO.

Od oznámení se hrstka lidí může účastnit také testu nového CS2. Valve hru pravidelně aktualizuje a přidává nové mapy. Nově si třeba můžeme vyzkoušet dvě nové mapy a oblíbený 2v2 režim Wingman.

(zdroj: Valve)

První přidanou mapou je Overpass, který si prošel kompletní předělávkou. Nebo alespoň co se vzhledu týká, protože rozložení mapy zůstalo stejné. Všimnout si můžete hlavně mnohem více detailů snad na každém rohu. Pro mě je asi nejlepším detailem voda na B, která se chová jako skutečná voda. Druhou přidanou mapou je Vertigo. To si ale velkou změnou neprošlo a je akorát jinak nasvícené.

Valve zatím neřeklo, kdy přesně CS2 vyjde i oficiálně. Dali ale jasně vědět, že Major v Paříži byl poslední, který se bude hrát v CS:GO. Jelikož je ve hře ale stále spoustu chyb, určitě to nějakou dobu potrvá.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.