Nová figurka z Diablo 4 stojí stejně jako herní PC

Estimated read time 2 min read

Herní PC nebo figurka?

Také máte rádi herní sběratelské předměty? Chtěli jste si někdy koupit něco prémiového, ale Final Fantasy figurka za více než 11 tisíc dolarů je pro vás trochu moc? Blizzard teď nabízí zajímavou alternativu. Vaši poličku vám nyní může zdobit Inarius ze hry Diablo 4.

Inarius hraje v Diablu poměrně velkou roli. Byl klíčovým hráčem při tvorbě Sanctuary a poté jej uvěznil Mephisto. Ve hrách se však vlastně nikdy neobjevil, ale jeho logy se dají nalézt v Diablu 3. V traileru na Diablo 4 se však objevil v plné parádě.

Jestli vás tato postava zajímá, můžete si nyní pořídit figurku o velikosti asi 40 cm. Mějte ale na paměti, že se nejedná o žádný levný produkt a cenovka je asi taková, jakou můžete čekat u slušného herního PC. Za 1100 euro dostanete figurku, kterou vytvořil Brian Fay a Lauren Pierlot. O barvičky se potom vlastnoručně postaral Lewis Villamar, který pracuje jednak jako umělec, ale také jako senior test analyst přímo v Blizzardu.

Předobjednávky na tuto figurku jsou už nyní dostupné. Blizzard zatím nepotvrdil, kdy přesně začně s doručováním a jak limitovaný Inarius vlastně je.

(zdroj: Blizzard)

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.