MultiVersus už téměř nikdo nehraje

Estimated read time 2 min read

Hra je každým dnem prázdnější.

Všechno má dvě stránky. Ve Warner Bros. teď mohou slavit, protože Hogwarts Legacy sbírá jeden úspěch za druhým. Jiná jejich hra však pomalu upadá do zapomnění…

Multiversus se minulý rok objevil jako bezplatná bojovka a fanoušci si jej oblíbili. Veřejnou betu tehdy hrály miliony hráčů. Jejich pozornost se ale udržet nepodařilo. Nyní hru totiž podle SteamDB hraje už asi jen tisícovka hráčů, což je opravdu málo. Od svého spuštění tak hra přišla o většinu hráčů. A na konzolích je situace totožná.

(zdroj: Player First Games)

Hráčům se nelíbí rozhodnutí, která souvisejí s velkým množstvím mikrotransakcí. Některé zajímavé kosmetické úpravy nelze odemknout normálním hraním a jejich cena je navíc dost přemrštěná.

Největší kritiku však hra sklidila za nepovedenou druhou sezónu. Hráče velmi pobouřilo, že se dočkali pouze jedná nové postavy. To je oproti pětici ze sezóny první skutečně velký propad. Všechno pak měla spravit třetí sezóna, kterou však nakonec Player First Games odložili, aby dali hráčům více času na dokončení battle passu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.