Sons of the Forest hraje na Steamu více lidí než Hogwarts Legacy

Estimated read time 2 min read

Už taky hrajete Sons of the Forest?

Sons of the Forest sice vyšlo o hodinu později než bylo plánováno a doslova zahltilo Steam. A možná vás ani nepřekvapí, že hra, která v poslední době kralovala seznamům přání, začala rychle stoupat v žebříčku nejhranějších her na Steamu.

Sons of the Forest mělo v době vydání 250 000 aktivních hráčů a na chvíli tak bylo třetí nejhranější hrou. Před ní byly už jen CS:GO a Dota 2. Sons of the Forest pokořilo i Hogwards Legacy (a v době psaní článku má stále o 30 tisíc aktivních hráčů víc). Kromě toho je také momentálně nejsledovanější hrou na Twitchi.

Jedná se o pokračování hry z roku 2018, kdy hlavní hrdina havaroval na zalesněném ostrově plném kanibalů. Pokračování se samozřejmě nese v podobném stylu a připravit se proto musíme na opravdu spoustu kácení stromů. Novinkou jsou však NPC společníci, kteří mohou s nudnou činností trochu pomoct.

Sons of the Forest momentálně stojí na Steamu necelých 30 euro. Vývojáři plánují hru provozovat jako early access asi 6-8 měsíců a poté vydat finální verzi. V té by se mělo objevit více věcí na stavění, více mechanik a hlavně více příběhu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.