Nier:Automata anime má první trailer i datum vydání!

Estimated read time 2 min read

Už se nemůžeme dočkat!

Anime adaptace velmi oblíbené open world hry Nier:Automata byla poprvé oznámena v únoru a nyní se konečně dozvídáme trochu více detailů! Anime nese název Nier:Automata Ver1.1a a na starost jej má Ryoji Masuyama (Blend S). Vrátí se samozřejmě i dabéři Yui Ishikawa a Natsuki Hanae, kteří se opět vžijí do rolí 2B a 9S.

Úvodní video, které bylo součástí Aniplex Online Festu, ukazovalo obě hlavní postavy a jejich dabéry. Dále jsme pak také viděli rozhovor mezi Masuyamou a autorem originální hry, kterým není nikdo jiný než výstřední Yoko Taro. Ten divákům vysvětlil, že anime nese v názvu Ver 1.1a, protože původní příběh byl psaný pro hru a nemá tak smysl jej znovu použít i v anime. Diváky proto navnadil na to, že pro adaptaci mají připravené něco trochu jiného. Masuyama pak dodal, že adaptace je však stále nádherná a příběh dost komplexní. Slíbil, že fanoušci hry určitě budou spokojení.

Taro navíc trochu žertovně prozradil, že autorům často házel klacky pod nohy a příběh měnil podle chuti. Jejich prací potom bylo dát zase všechno zpátky do pořádku. I tak ale doufá, že se na anime podívají i hráči, kteří Automatu dokončili. Pokud se jim však něco nebude líbit, Taro přiznává, že to bude pravděpodobně jeho chyba.

Pro toto anime máme rozhodně velká očekávání a už se nemůžeme dočkat, co si pro nás Yoko Taro zase vymyslel. Dozvíme se to již v lednu 2023.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.