Na korejské stránce se objevila nová Silent Hill hra

Estimated read time 2 min read

Teorie nového Silent Hill je stále naživu!

Po měsících spekulací, úniků informací a všeobecného zmatení se začínají opět věci kolem údajně nové Silent Hill hry dávat do pohybu. Může za to titul Silent Hill: The Short Message, který se nedávno objevil na jedné ze stránek herní komise v Koreji.

Hodnocení bylo záhy rychle odstraněno, ale ti nejrychlejší si všimli, že jako vydavatel byla uvedena společnost Uniana, která je vydavatelem již několika her od Konami v této zemi. Záznam ale bohužel neuváděl nic o platformách.

Tento na první pohled bezvýznamný záznam se stal dalším vodítkem k tomu, jestli se opravdu chystá nové Silent Hill. Jako první se o tom začalo spekulovat v roce 2020, ale po pár měsících samo Komani prohlásilo, že nic takového rozhodně nechystají. Někteří jsou ale i tak stále přesvědčení, že třeba hra Abandoned je ve skutečnosti nové Silent Hill.

Mnohem živější je potom spekulace o tom, že se studio Bloober Team (Layers of Fear) spojilo s Konami na remaku Silent Hill 2. K žádnému z těchto tvrzení neexistují pevné důkazy, ale už jen to, že se tato teorie drží naživu tak dlouho je možná důkaz, že se skutečně něco děje. Je tedy Silent Hill: The Short Message skutečně dalším dílem oblíbené serie Silent Hill? O tom zatím můžeme pouze spekulovat, protože konami mlčí.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.