Koukněte na 10 minut z Amnesia: The Bunker

Estimated read time 2 min read

10 minut děsivých záběrů z Amnesia: The Bunker!

Asi před týdnem vydali Frictional Games ukázku jejich nové hry Amnesia: The Bunker. Jestli jste video tehdy neviděli, berte tento článek jako připomínku, že se určitě musíte kouknout! Jde vidět, že si vývojáři uvědomují význam tohoto projektu a proto se rozhodli s komunitou mnohem více mluvit.

Dříve jsme mohli vidět spíše krátké ukázky jednotlivých mechanik. Tentokrát se k nám však dostalo mnohem obsáhlejší desetiminutové video. Opět se samozřejmě podíváme do prostředí temného bunkru za první světové války.

O čem že hra vlastně má být? Přesněji to vlastně tak úplně nevíme. Zmocníme se role vojáka, který ztratil paměť a musí se z bunkru dostat ven. V patách mu je přitom stále velmi nebezpečné monstrum. Nemějte však strach! Tentokrát budeme vybaveni i revolverem a granáty, které nám naše úsilí snad trochu usnadní. Nebo spíše zhorší? To se uvidí!

Velkou roli ve hře představuje hluk. Ten dělají vaše zbraně a bohužel i svítilna. Hráči si tak budou muset rozmyslet, kdy tyto nástroje použít. Pokud totiž nebudou opatrní, může to skončit opravdu špatně. Frinctional Games navíc sázejí i na znovuhratelnost. To je u Amnesia zajímavá novinka.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.