Vývoj Among Us 2 byl zrušen!

Estimated read time 2 min read

Studio se raději zaměří na podporu prvního dílu.

Měsíc od oznámení Among Us 2 jsme se dozvěděli, že vývoj bude na nějakou dobu zrušen. A to je vlastně dobře! Studio Innersloth se rozhodlo, že raději bude pracovat na originální hře.

Ve svém prohlášení řekli, že hra už je sice trochu „zastaralá,“ ale díky své nově objevené popularitě dává větší smysl pracovat raději na prvním dílu. To znamená usměrnit hru tak, aby odpovídala velké hráčské základně.

Rozhodli jsme se zrušit Among Us 2 a místo něj pracovat na Among Us 1. Všechen obsah plánovaný v sequelu bude místo toho přidán do prvního dílu.

To určitě nebude nic jednoduchého, protože to taky znamená, že se vývojáři budou muset vrtat hluboko v kódu, který už původně vůbec měnit neměli. Myslím, že studio nyní bude mít mnohem víc práce. Od této nové vlny hráčů jejich servery sotva stíhají a problémy s nimi řeší skoro každý den.

Při oznámení sequelu vývojáři prozradili, že hra původně vůbec nebyla stavěna na tak velké publikum a měnit už vytvořené věci by bylo velmi obtížné. Bylo by ale velmi riskantní nyní rozdělit komunitu do dvou dílů a proto práce na prvním dílu dává mnohem větší smysl. My už se rozhodně těšíme, jakých novinek se ve hře dočkáme.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.