Někdo vytvořil Among Us ve VR

Estimated read time 2 min read

Na hraní nepotřebujete ani VR headset!

Hra Among Us v poslední době nabrala na opravdu velké popularitě a je jenom přirozené, že se ji někdo pokusil předělat i do VR. Tato verze vytvořená pro VRChat vlastně funguje docela dobře. Zahrát si můžete na předělané mapě Skeld. Navíc můžete dělat úplně vše, co nabízí originální hra, jako být impostor nebo hlasovat pro vyhození hráčů pryč.

I přes svůj název vlastně VR headset vůbec nepotřebujete. Postačí vám pouze VRChat, který si zdarma stáhnete na Steamu. Pak už jen najdete Among Us svět a můžete se pustit do hry.

Mapu vytvořil uživatel Jar, který předělává herní světy do VRChatu s malou podprou přes Patreon. Není  to sice kompletní předělávka celé hry, ale můžete si zahrát tak, jak jste v Among Us zvyklí.

Nejsem si ale jistý, jestli by Among Us ve 3D fungovalo tak dobře. 2D má u těchto her prostě něco do sebe, jak ukazuje třeba další podobná hra Project Winter. A už vůbec není jasné, jak na toto porušení copyrightu zareagují autoři originálního Among Us.

A co je nového v Among Us? Několik streamerů se nedávno utkalo ve velkém turnaji a vše přakvapivě proběhlo docela dobře. Nevím jistě, jak dlouho si Among Us udrží svou popularitu, ale myslím, že tu ještě nějakou chvíli zůstane.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.