Naruto to Boruto: Shinobi Striker – revoluce nebo zklamání?

Estimated read time 2 min read

Patříte k těm, kteří viděli všech 720 dílů Naruta? Nebo jste o mladého ninju nezavadili ani pohledem?

Věřte nebo ne, hry založené na anime jsou nedílnou součástí nejedné Steam knihovny. Já osobně jsem velkým fanouškem serie Naruto a hned několik dílů Ultimate Ninja Storm jsem si nemohl nechat ujít. Když jsem tedy slyšel oznámení o novém titulu Naruto to Boruto: Shinobi Striker, byl jsem nadšen. A od včerejšího dne je hra konečně k dispozici! Jak si vede u hráčů? Je to propadák nebo naopak velký úspěch?

Hra zachytila můj zájem, protože do světa Naruto her přináší něco, co jsme doposud neviděli. Předchozí tituly mohly sloužit jako jakási rekapitulace příběhu. A hrálo se to skutečně dobře! Po dohrání dějové linky vám však zůstalo zápasení 1 proti 1 v klasickém stylu arény. A samozřejmě multiplayer, který ale nebyl zrovna dobře funkčí. Všechno to byla sice zábvava, ale po chvíli jste se naučili hrát za každou postavu a pomalu jste na hru začali zapomínat. Shinobi Striker však celý tento systém překopal.

Nový titul je něco, co jsme v serii ještě neviděli. Nejdříve je však nutné dodat, že příběhu se zde nedočkáme. Shinobi Striker je zaměřen především na souboje a týmovou spolupráci. Tady však začíná to všechno nové. Dostane se nám gameplay, který se podobá stylu MOBA her. Je tedy jasné, že jde hlavně o multiplayer zábavu. Nemějte však strach, snad poprvé jsou servery skutečně dobré a lag zde zažijete jenom velmi vyjímečně. Na své si však přijdou i singleplayer hráči.

Pokračování na další stránce

Další články:

Další články autora:

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.