Je to oficiální! V Dead by Daylight bude Nicolas Cage

Estimated read time 2 min read

Nicolas Cage bude hrát v Dead by Daylight sám sebe.

Oblíbená hra Dead by Daylight začíná svůj 8. rok působení a k této příležitosti připravili velmi zajímavého nového survivora. Není jím nikdo jiný než samotný Nicolas Cage. Velmi zajímavá novinka, o které hráči ani nevěděli, že ji vlastně nutně potřebují.

Nicolas Cage je velmi talentovaný herec. V dnešní době sice už není tak velkým jménem, nicméně za svou kariéru vyhrál spoustu obrovských ocenění. V poslední době se ale zdá, že své herecké umění už trochu přehání a jeho příprava na role nezná meze. Nikdo teď neví, jestli je až tak dobrým hercem nebo se už doopravdy zbláznil.

Názory na toto téma teď nejsou podstatné. Důležité je to, že v Dead by Daylight bude hrát Nicolas Cage sám sebe a to si rozhodně nesmíme nechat ujít! Jeho ikonický hlas totiž zkrátka nikdo nemůže nahradit.

Nicolas Cage však není jediná velká novinka. Ve hře budou třeba i populární kapely Slipknot nebo Iron Maiden. Bohužel však ne jako hratelné postavy, ale jen kosmetická kolekce. Kromě toho pak vývojáři chystají spoustu nového obsahu. Dočkáme se zase jednoho nového killera, bonusových „survivor-only“ kampaní a údajně i nových mechanik. V plánu mají být rovněž i dva licencovaní zabijáci, ale o těch se zatím moc neví.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.