Subnautica: Below Zero je oficiálně oznámeno!

Estimated read time 2 min read

Unknown Worlds se už dlouhou dobu pyšní tím, že pracují na novém pokračování úspěšné a oblíbené hry Subnautica. V průběhu se s komunitou také podělili o spoustu novinek. Tou největší je asi zasazení do arktického prostředí. Po dlouhé době povídání se tedy včera podvodní survival hra dočkala svého oficiálního oznámení!


Subnautica: Below Zero je samostatný příběh, který se odehrává v odlišném regionu planety 4546B, nějakou dobu po událostech prvního dílu. Nově jsme se dočkali především odhalení concept artu. Ale to je asi tak vše. Unknown Worlds jsou velmi komunikativní, proto hráčům informace podávají přímo skrz celý vývoj.

Autoři říkají, že gameplay zůstane stejný. Pořád si tedy budeme budovat vlastní základnu a pořád budeme prozkoumávat otevřené moře. Můžeme se však dočkat i věcí nových, jako je práce s teplem nebo více dialogů. Vše je však ve velmi brzké fázi. Ve hře bude také orbitální stanice, která by měla zaručovat lepší prostředí pro hráče.  Tento výlet na 4546B tedy vypadá plánovanější, něž ten první.

Unknown Worlds by chtěli dostat nový díl Subnauticy do early access někdy koncem tohoto roku. Konečné vydání je naplánováno někdy na rok 2019. Probíhat to tedy bude podobně jako originální Subnautica. Zahrát si budeme moci early access hru a autoři budou postupně přidávat pravidelné updaty. Díky tomu můžou dostávat odezvu od komunity a hru přizpůsobit požadavkům hráčů. Přesně jako první Subnautica.

 

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.