20 nových screenshotů z Resident Evil 3 Remake!

Hry Internet

Pořádná nálož nových obrázků z Resident Evil 3 Remake!

Várka asi 20 nových screenshotů z Resident Evil 3 Remake se právě objevila na webu. Původně se objevily na Gamergen.com a teď se díky Redditu už jen tak neztratí. Všimnout si můžeme hned několika nových prostředí nebo nepřátel. A pokud vám Nemesis nedá spát, je ho tam taky dost (i jeho obrovského plamenometu).

Už je jasné, že Resident Evil 3 bude fungovat stejně, jako jsme viděli u Resident Evil 2. Úhel kamery tak asi nikoho nepřekvapí. Můžete zahlédnout i pár snímků z Resident Evil Resistance, které bude doplněk k novému remaku. Resistance se sice váže na hlavní příběh, ale určitě v něm nehledejte žádné canon prvky.

BANNER_WEB2.jpg

Resident Evil 3 se plánuje na 3. dubna 2020. Celé serii se nyní daří – třeba Resident Evil 7 kopií se prodalo už přes 7 milionů a Resident Evil 2 Remake přesáhl tržby původního dílu.

Dobrou zprávou je také to, že pokud si nyní koupíte novou AMD grafiku, dostanete k ní i Resident Evil 3, Monster Hunter World: Iceborn a třeba měsíce Xbox Game Pass na PC. Určitě vás také potěší to, že do nabídky byly nedávno přidány i grafiky RX 5600.

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *