Zemřel Cain, pes z Red Dead Redemption 2

Estimated read time 2 min read

Bylo mu 13 let.

V Red Dead Redemption jej všichni znají jako hodného psa jménem Cain. Ve skutečnosti se však jmenoval Einstein Barnes. Zkráceně mu všichni říkali Ein, podle anime Cowboy Bebop. O úmrtí svého mazlíčka informoval na Instagramu jeho majitel a animátor Jason Barnes.

Einstein se poprvé setkal s Red Dead Redemption 2 v okamžiku, kdy byl jeho majitel přesunut ze San Diega do New Yorku, aby mohl na hře pracovat. Stěhování prý bylo náročné, ale nakonec byli oba schopní se přizpůsobit a Einstein se stal miláčkem celé kanceláře.

(zdroj: Rockstar)

Jelikož Barnes pracoval na RDR2 jako animátor, jezdil často na Long Island kvůli motion capture studiu. Einstein samozřejmě vždy jezdil s ním. Zde se také začala psát jeho cesta přímo do hry. Nejprve na něm motion capture pouze vyzkoušeli a zjistili, že díky jeho poslušnosti a trpělivosti se na tuto práci skvěle hodí. Netrvalo proto dlouho a stal se z něj Cain.

Ostatní členové týmu Red Dead Redemption na svých profilech i v komentářích vyjadřují to, jak moc jim bude Einstein chybět. Je vidět, že byl skutečně miláčkem všech a se svým pánem toho zažil hodně. Vzpomeňte si proto na něj, až znovu budete hrát Red Dead Redemption 2…

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.