Overcooked 2 čeká další DLC zdarma

Estimated read time 2 min read

Oslavte příchod podzimu v Overcooked!

Hráči prostě milují šílenou vařící hru Overcooked a já se jim vůbec nedivím. Vývojáři si toho moc váží a jako poděkování vydávají nové DLC, které si všichni odnesou zdarma.

Podle tohoto tweetu bych usoudil, že se bude jednat o DLC, které oslaví asijský festival, co startuje 1. října. Všechny ty podzimní řeči a tradiční čínský hudební nástroj dodává novému DLC příjemnou atmosféru. Teaser sice moc neprozradil, ale myslím, že víc asi ani nepotřebujeme. Je těžké hledat chyby ve zdarma dostupném DLC do hry, která je momentálně jednou z nejlepších co-op her, co si můžete zahrát. Očekávám, že si v naší kuchyni uvaříme nějaké tradiční čínské pokrmy.

Overcooked 2 už tento rok dostalo jedno DLC zdarma na oslavu léta. Před ním bylo ještě několik updatů s jarní i zimní tématikou. Myslím, že v tom mají systém.

Pro fanoušky Overcooked to navíc není jediná dobrá zpráva. Dozvěděli jsme se, že vývojáři plánují na novu generaci konzolí nové Overcooked! All You Can Eat. Tato hra by měla kombinovat to nejlepší z prvního i druhého dílu. Datum vydání zatím bohužel neznáme a nevíme ani to, jestli si tuto kolekci zahrajeme i na PC.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.