The Sims 4 má nyní first-person mode

Estimated read time 2 min read

The Sims 4 přidává novou first-person kameru, která vám umožní vidět přímo očima vašeho símíka, který musí žít svůj život podle rozkazů neznámé vyšší moci. Tato kamera určitě bude velmi rychle spojována s modem, který trochu oživuje sexuální život simíků. Raději ani nechci vědět, kolik lidí tuto příležitost využije.

First-person pohled začal původně jako malý vtípek. Vývojářům se však líbil natolik, že jej přeměnili do plnohodnotné herní funkce. Až se tedy update 13. listpadu dostane ven, stačí stisknout Shift + Tab, což zapne first-person kameru. Není zde žádný limit! Skrz oči svého simíka se můžete dívat opravdu kdykoliv!

Tento update bude zcela zdarma. Kromě nové kamery bude obsahovat i novou kariéru ‚style influencer‘ a nástroje na manipulaci s terénem. Následován bude taky novým přídavným balíčkem Get Famous, který bude vydán o pár dní později, tedy 16. listopadu.

Pokud se chcete podívat na novou first-person kameru, koukněte na krátké video níže. Život našich simíků je zase trochu reálnější.

https://www.youtube.com/watch?v=BScNIbDYQ7Y

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.