NBA 2K19 bude zase plná mikrotransakcí. Na co se máme připravit?

Estimated read time 2 min read

Mysleli jste si, že mikrotransakce v NBA jsou minulostí? Tak se pojďme podívat, co nás čeká v NBA 2K19.

Poslední přírůstek do herní NBA serie byl opravdu skandál. NBA 2K18 se sice prodávala dobře, ale nespokojenost hráčů na sebe nenechala dlouho čekat. Museli jsme si zaplatit plnou cenu a po instalaci nás hra neustále bombardovala dalším a dalším utrácením herní měny, jejíž množství bylo dosti omezené. Nešlo však jen o kosmetické úpravy. Na vylepšení vaší postavy byla potřeba velká hromada peněz. Celý postup kariérou byl propleten mikrotransakcemi.

Tato nespokojenost donutila 2K ustoupit o pár kroků zpět a zmírnit svůj hlad po našich peněženkách. Třeba účesy v NBA 2K19 zase pořídíme zdarma. Hráči také budou vydělávat více herní měny a budou mít i více možností, jak ji získat, jako třeba denní aktivity. Díky toho to vypadá, že se 2K vrací k těm starým dobrým časům, kdy jsme nemuseli utrácet velké peníze i po zakoupení hry.

Ano, to vše se poslouchá hezky, má to však háček. 2K sice ustoupili, jenom však o malý krůček.

NBA 2K19 vás téměř neustále nutí utrácet herní měnu. Musíte utratit nemalé peníze za boost vašich dovedností, transport okolo sousedství, boty nebo oblečení. Od momentu, kdy hru zapnete, až po moment, kdy hru vypnete, vás neustále nutí utrácet. A to doslova, protože přímo u tlačítka QUIT je tlačítko GET VC (herní měna).

Utrácení za kosmetické úpravy se dá přežít. Když je nechcete, prostě si je nekupujete. Problém je, že postup v MyCareer vyžaduje taky velké utrácení. Svou postavu si nevylepšíte, dokud neutratíte snad veškerý svůj rozpočet. Hraním se totiž vůbec nezlepšíte, vše je spjato s herní měnou. Všichni začínají MyCareer jako absolutně neschopná postava. Utrácet tedy musíte začít okamžitě.

Pokračování na další stránce!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.