Minecraft hráči můžou sledovat televizi přímo ve hře

Estimated read time 2 min read

Hráči sledují své oblíbené filmy přímo ve hře.

Nový Minecraft snapshot 19w07a přidal velmi zajímavou funkci. Hráčům nyní dovolí vytvořit si své vlastní animované obrazy, což vlastně poskytuje cestu ke sledování filmů přímo ve hře.

Update rozkládá obrazy na jednotlivé textury a to hráči využili k tomu, aby je nahradili videem různé kvality. Tím nejlepším a nejplynulejším příkladem by mohl být uživatel destruc7i0n. Dal dohromady úvodní sekvenci seriálu Gravity Fall v opravdu dobré kvalitě.

Pokud by vás jeho práce zajímala, soubor si můžete stáhnout zde. Sloužit může taky jako dobrý základy vašeho vlastního videa. Ale pozor! Soubor má asi 500MB a když jich vložíte víc na jeden server, mohl by způsobit nepříjemnosti.

Uživatel ShaneH7646 dokonce do Minecraftu vložil celý film „Pan Včelka,“ protože….prostě proč ne. Kvalita ale není nejlepší a působí spíš jako sledování obrázkové knížky. Pokud byste celý film chtěli alespoň ve 30FPS, budete potřebovat kolem 171 000 snímků.

Za pozornost taky určitě stojí co udělal hráč hopeanbandoner, který přeměnil obraz na malý počítač s pixelovou verzí Youtube. Stačí jej položit ke svému stolku a vidíte, jak se na obrázku přehrává pixelované video. Sice jednoduchý, ale naprosto geniální nápad!

Jestli vás zajímá víc na tohle téma a chcete si to vyzkoušet na vlastní kůži, tento reddit post by mohl pomoct. Teď už jen stačí nějaký ten popcorn a máme skutečně vše.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.