Call of Duty bude mít tento rok úplně novou singleplayer kampaň

Estimated read time 2 min read

Do Call of Duty se vrátí singleplayer kampaň.

Activision udělali opravdu velký risk, když z Call of Duty: Black Ops 4 odstranili singleplayer kampaň a hra se tak stala čistě multiplayer záležitostí. Ukázalo se, že risk se nakonec vyplatil a Black Ops 4 se prodávalo opravdu dobře. I přesto ale oznámili, že letošní Call of Duty se navrátí k singleplayeru. Takže ano, i tento rok k nám dorazí nové COD.

„Velkou součástí bude i úplně nová singleplayer kampaň. Dočkáte se ale i velkého multiplayer světa a samozřejmě nějaké té co-op zábavy,“ řekl prezident společnosti Activision.

O hře se zmínil i Blizzard CEO Dennis Durkin. Ten řekl, že hra zapůsobí jak na dlouhodobé fanoušky tak i na úplně nové publikum. Reprezentuje prý velký krok, který má však kořeny v klasické historii celé serie.

Activision sice říká, že Call of Duty bude jejich hlavním produktem pro rok 2019, upozorňují však, že by hra nemusela dosáhnout tak vysoko, jako právě Black Ops 4.

Z tohoto oznámení tedy asi plyne, že pokračování dílu Ghosts se opět nedočkáme. Nebo snad ano? Už jsem ze všech těch nejasných signálů zmaten. Taky to asi znamená, že nové Call of Duty bude opět podporovat i Blizzard a je možné, že si jej zase zahrajeme jen na battle.net. Nic víc zatím oznámeno nebylo, takže na oficiální závěry si musíme ještě počkat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.