Blizzard oznámili Diablo Immortal na mobil

Estimated read time 2 min read

Je mobil tou správnou platformou pro Diablo?

Na právě probíhajícím Blizzconu se k hráčům dostala velmi zajímavá novinka. Blizzard oznámili mobilní hru ze serie Diablo, nazvanou Diablo Immortal. Nic totiž nespojí bandu přátel líp než společné zabíjení démonů! Lead gameplay designer Wyatt Cheng říká, že celá hra je udělaná v tom pravém Blizzard stylu. Gameplay je tedy na prvním místě. Pořád se má jednat o plnohodnotné Diablo. Studio tímto chce vytvořit samostané akční RPG, které si můžete zahrát doslova kdekoliv.

Diablo Immortal se zaměří na tu velkou spoustu historie mezi Diablo 2 a 3. Hra vzniká ve spolupráci s Netease, kteří již dříve s Blizzardem podnikali, aby rozjeli jejich online hry i v Číně.

Gameplay trailer, který ukázali na Blizzconu, dává náhled na šet tříd – Necromancer, Wizard, Demon Hunter, Barbarian, Monk a Crusader.

Jestli si chcete zahrát co nejdřív, můžete se zaregistrovat na oficiální stránce. Místa jsou otevřena už teď pro Android a pro iOS se brzy otevřou.

Fanoušci serie mají z tohoto kousku velmi smíšené pocity. Nejvíce se bojí mikrotransakcí, které by hru mohly ovlivnit mnohem víc, než je zdrávo. Jiní nejsou spokojeni s výběrem mobilní platformy a urážkami na Blizzard rozhodně nešetří. Jak to všechno dopadne se snad dozvíme již brzy.

Na trailer se můžete podívat zde:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.