Man of Medan vyjde už koncem srpna!

Estimated read time 2 min read

Tvůrci Until Dawn si na nás připravili dalšího strašáka!

Líbilo se vám Until Dawn? Tak teď pozorně poslouchejte, protože jeho tvůrci přišli s další novinkou. Supermassive Games a Bandai Namco oznámili, že nová hra Man of Medan bude dostupná někdy kolem konce srpna. A rovnou vydali i trailery, které vypadají opravdu úžasně.

Videa toho sice moc neříkají, ale dá s nějak odtušit, o co vlastně jde. Pár zvědavých američanů si udělá výlet, aby prozkoumali válečný vrak. Přijde ale bouřka a děsivé věci se dají do pohybu. „Kdo zemře a kdo bude žít?“ ptá se Bandai Namco. Můžeme tedy čekat, že lidi opravdu budou umírat.

Tvůrci slibují, že hra bude nejméně tak kvalitní, jako bylo Until Dawn. Dočkáme se velkého množství postav a několika konců. A to není vše! Man of Medan je založeno na opravdových událostech. Pojednává o lodi SS Ourang Medan, jejíž posádka zemřela za velmi podivných okolností v roce 1940.

Téměř všechny minulé hry od Supermassive Games byly čistě konzolové tituly, včetně oblíbeného Until Dawn. Man od Medan si ale zahrajeme i na PC, což je pro hodně lidí určitě velmi dobrá zpráva. Na Steamu o něm sice ještě není záznam, ale ten by měl brzo přijít. Pokud si hru na Steamu předobjednáte, dostanete Curator’s Cut edici, kde je několik nových možností, scén a konců. To všechno se vám odemkne po prvním dokončení hry. Tenhle obsah bude nakonec otevřen všem hráčům někdy na konci listopadu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.