Man of Medan vyjde už koncem srpna!

Hry

Tvůrci Until Dawn si na nás připravili dalšího strašáka!

Líbilo se vám Until Dawn? Tak teď pozorně poslouchejte, protože jeho tvůrci přišli s další novinkou. Supermassive Games a Bandai Namco oznámili, že nová hra Man of Medan bude dostupná někdy kolem konce srpna. A rovnou vydali i trailery, které vypadají opravdu úžasně.

Videa toho sice moc neříkají, ale dá s nějak odtušit, o co vlastně jde. Pár zvědavých američanů si udělá výlet, aby prozkoumali válečný vrak. Přijde ale bouřka a děsivé věci se dají do pohybu. “Kdo zemře a kdo bude žít?” ptá se Bandai Namco. Můžeme tedy čekat, že lidi opravdu budou umírat.

BANNER_WEB2.jpg

Tvůrci slibují, že hra bude nejméně tak kvalitní, jako bylo Until Dawn. Dočkáme se velkého množství postav a několika konců. A to není vše! Man of Medan je založeno na opravdových událostech. Pojednává o lodi SS Ourang Medan, jejíž posádka zemřela za velmi podivných okolností v roce 1940.

Téměř všechny minulé hry od Supermassive Games byly čistě konzolové tituly, včetně oblíbeného Until Dawn. Man od Medan si ale zahrajeme i na PC, což je pro hodně lidí určitě velmi dobrá zpráva. Na Steamu o něm sice ještě není záznam, ale ten by měl brzo přijít. Pokud si hru na Steamu předobjednáte, dostanete Curator’s Cut edici, kde je několik nových možností, scén a konců. To všechno se vám odemkne po prvním dokončení hry. Tenhle obsah bude nakonec otevřen všem hráčům někdy na konci listopadu.

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *