Zalman rozšiřuje nabídku ventilátorů chlazení o nový model ZM-RF120

Estimated read time 2 min read

Nový ventilátor řady Z-Spectrum s označením ZM-RF120 zajistí optimální průtok vzduchu, spolehlivý provoz a především efektní oboustranné spektrální RGB LED podsvícení. ZM-RF120 promění každou skříň v atraktivní a originální kus hardwaru.

Ventilátor chlazení Zalman ZM-RF120 má průměr 120 mm, předinstalované antivibrační podložky, 4pinový konektor, odolná hydraulická ložiska a především oboustranné efektní RGB LED podsvícení. Nový ventilátor nese zřetelný rukopis značky ZALMAN. Vyznačuje se vysokou kvalitou provedení a použitých materiálů s deklarovanou odolností 40 000 provozních hodin. Sedm lopatek ventilátoru v odolném černém rámu v originálním designu ZALMAN je uloženo na hydraulickém ložisku, které garantuje tichý chod bez zahřívání, je odolné nárazům i vibracím, má vysokou spolehlivost a odolnost.

Rám ventilátoru je z obou stran osazen efektním spektrálním RGB LED podsvícením, které rozehrává světelnou hru plnou jasných, kontrastních barev. Pokud nejsou ventilátory připojeny přes ovladač, 4pinové propojení zajistí automatické spouštění ventilátoru a rozehraje plné spektrum barev v automatickém režimu.

Cena a dostupnost:

Ventilátor ZM-RF120 bude dodáván předinstalovaný ve vybraných typech skříní ZALMAN. Samostatně bude k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a specializovaných prodejen ve druhé polovině roku 2019. Doporučená koncová cena bude 249 Kč včetně DPH.

Technické údaje Zalman ZM-RFD120

Rozměry: 120 × 124 × 25 mm
Ložiska: Hydraulická
Hmotnost: 162 g
Otáčky: 1 500 RPM
Průtok vzduchu: 35 CFM
Hlučnost: 25,6 dB(A)

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.