Majitelé Twitch Prime dostanou v květnu 6 her zdarma

Estimated read time 2 min read

Vyzvedněte si odměny za měsíc květen!

Každý měsíc dostnaou majitelé Twitch Prime několik her zdarma. 1. května se seznam opět změnil a tentokrát vypadá docela slušně.

Tento měsíc je zdarma celkem šest her: Urban Trial Playground, The Little Acre, Avicii Invector, Pankapu, Fractured Mines a Snake Pass. Zdarma jsou rovněž i hry Yono and the Celestial Elephants a Old School Musical, ikdyž tyto dva tituly nejsou úplně „nové“ pro měsíc květen. Yono nabídka končí 20. května a Old School Musical 22. května. Vše ostatní máte čas vyzvednou až do 1. června.

Mezi další loot pro měsíc květen patří třeba kosmetické a content bundly do Borderlands 3, Legends of Runeterra, Destiny 2, Teamfight Tactics, Apex Legends, Fallout 76, Rainbow Six Siege a dalších pár her.

Twitch Prime je součástí Amazon Prime a proto máte možnost kromě her zdarma získat ještě navíc Twitch subscription, exkluzivní Twitch emoty, dopravu zdarma na Amazonu a samozřejmě Prime Video, Prime Music a velký výběr elektronických knih.

Pokud však neplánujete kupovat Twitch Prime, nic se neděje. Po celém světě teď putují hry zdarma v rámci speciálních nabídek. Třeba Ubisoft opět rozdává druhý díl Assassin’s Creed nebo Raymana.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.