League of Legends bude hostit metalový koncert

Estimated read time 2 min read

League of Legends plánuje virtuální koncert s jednou z in-game metalových kapel.

Řeč je o skupině Pentakill, která byla jednou z prvních skupin přidaných do muzikálního univerza této hry. Členy kapely tvoří pouze hratelné postavy. Nejedná se však jen tak o nějaký hloupý výmysl. Za skupinou Pentakill stojí velká jména jako Dragonforce neo Nine Inch Nails a není se tak čemu divit, že tato virtuální skupina jednou dominovala žebříčky iTunes. Posledním velkým úspěchem pak bylo plné album v roce 2017.

Od té doby jsme však o kapele moc neslyšeli. V roce 2019 jsme se sice dočkali malé upoutávky na nové album, ale od té doby se nedělo nic. Tou dobou se zájem Riotu otočil na hip-hop a K-Pop a proto Pentakill zůstali v pozadí. Teď jsme však na Twitteru zahlédli, že kapela plánuje velký návrat přímo ve hře!

Celá tato virtuální událost by měla trvat asi hodinu. Hráči budou moci chatovat s dalšími fanoušky a do jisté míry ovlivnit i směr, kterým se koncert vydá.

Riotu sice nejsou živá vystoupení virtuálních kapel cizí, ale je to poprvé, co uspořádali rovnou celý koncert. Bude tak zajímavé porovnat, jak se tento event bude lišit od již známých koncertů ve Fortnite, kde vystupují velké hvězdy jako Travis Scott nebo Ariana Grande.

Pokud je tohle váš šálek kávy, můžete se na koncert těšit už 8. září.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.