Lies of P vypadá jako nový Bloodborne

Estimated read time 2 min read

Pinocchio jak ho neznáte!

Četli jste někdy originální verzi Pinocchia? Možná si teď představujete pohádku od studia Disney, ale originální verze je mnohem temnější. Pinocchio v ní potká mluvícího broučka, kterého však okamžitě zabije kladivem. Skamarádí se taky s chlapcem jménem Candlewick, který je však proměnen v osla a musí pracovat na farmě dokud neumře vyčerpáním. Možná se proto ani nedivím, že chystaná hra Lies of P se nese v jasném duchu Bloodbornu.

Lies of P je akční RPG ze steampunkového Londýna. Lidem z IGN se do rukou dostal nový gameplay trailer, který si můžete pustit níže. Opravdový gameplay v něm sice moc není, ale můžete vidět zajímavé lokace, postavy a animace. Musím říct, že hra vypadá skutečně dobře.

Hlavní hrdina navíc není ze dřeva, ale vypadá spíše jako steampunkový android. Hodí se jistě i jeho mechanická ruka, která se transformuje na kanón nebo zapaluje meče. Tato verze Pinocchia vypadá skutečně badass.

Příběh hry je zatím zahalen tajemstvím. Jakou roli v něm hraje i samotný tvůrce Pinocchia se zatím také neví, ikdyž to vypadá, že nám jej představí spíše jako záporáka. Ať je to jak chce, hra vypadá hodně jako Bloodborne a to by mohlo řadu lidí přilákat. My už se určitě nemůžeme dočkat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.