Vyzkoušejte Genesis Krypton 555: Herní myš s špičkovým optickým senzorem a ultralehkým designem

Estimated read time 3 min read

Základem herní myši Genesis Krypton 555 je špičkový optický senzor Pixart PAW3333. Kvalita a parametry tohoto senzoru uspokojí i ty nejnáročnější hráče. Maximální rychlost sledování kurzoru 300 IPS a maximální zrychlením 35G zajistí neuvěřitelný výkon a plynulou odezvu v každé hře. K dispozici je tlačítko DPI pro šest úrovní, které umožňuje nastavit rychlost kurzoru podle požadovaných preferencí v rozsahu 200 až 800 DPI.

Atraktivní design myši je podpořen RGB podsvícením s efektem PRISMO. Dedikovaný software umožní nastavit podsvícení podle požadavků hráče a doplní atmosféru herní sestavy.  

Herní myš Genesis Krypton 555 je vybavena extrémně odolnými mechanickými spínači se životností 60 milionů kliknutí. Kvalita spínačů v kombinaci s odolným opleteným kabelem z padákové šňůry garantuje dlouhou životnost myši po mnoho let i při náročném a intenzivním hraní.

Myš má sedm programovatelných tlačítek. Na jedno kliknutí lze okamžitě přepnout funkce myši do předem nastavené požadované kombinace. Programovatelná tlačítka umožňují přiřadit oblíbené funkce a zkratky vybraným tlačítkům, nahrávat makra a získat nad protivníky mnoho výhod ve hře.

Dedikovaný software herní myši Genesis Krypton 555 umožní efektivní konfiguraci parametrů a bezpočet požadovaných nastavení k jednotlivým profilům. Změna citlivosti DPI, nastavení RGB podsvícení, vytváření a ukládání maker i konfigurace každého ze sedmi programovatelných tlačítek vede k vítezství v každé hře.

Atraktivní design herní myši Genesis Krypton 555 je navíc vysoce ergonomický. Namáhání zápěstí během hraní je minimalizováno i v případě velmi dlouhého hraní. Hmotnost myši je nízká, pouhých 70 g, a garantuje maximální ovládání i během velmi rychlých pohybů. Tvar myši bude vyhovovat zejména hráčům, kteří používají techniky úchopu „Palm and Claw“.

Vestavěná paměť myši udrží nastavení bez nutnosti jeho obnovy při každém zapnutí počítače. Genesis Krypton 555 si podrží nastavení i v případě, kdy je připojena k jinému počítači.

Herní myš Genesis Krypton 555 je dostupná ve dvou barevných provedeních (černá nebo bílá) prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 599 Kč.

Černá: https://genesis-zone.com/product/krypton-555-rgb-black
Bílá: https://genesis-zone.com/product/krypton-555-white

Technické specifikace:

Typ připojení: Kabelové Plug&Play
Rozhraní: USB
Určeno pro: Gaming
Senzor: Optický/Pixart PAW3333
Maximální rozlišení: 8 000 DPI
Rozsah: 200 – 8 000 DPI
Počet tlačítek: 7
Počet programovatelných tlačítek: 7    
Délka kabelu: 180 cm
Životnost spínačů: 60 milionů kliknutí
Zrychlení: 5G
Vzorkovací frekvence: 1 000 Hz
Maximální rychlost: 300 palců/s
Maximální zobrazovací frekvence: 8 000 FPS
Paměť: Vestavěná
Nahrávání maker: Ano
Podsvícení: RGB
Předvolené režimy podsvícení: 11
Spínače: odolné Kailh
Použitý materiál: ABS
Kluzná plocha: PTFE
Připojení: USB 2.0
Podporované operační systémy: Windows 8, Windows 7, Windows 11, Windows 10, Linux, Android
Délka: 128 mm
Šířka: 68 mm
Výška: 42 mm
Hmotnost: 70 g

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.