Kupte si roušky přímo od Blizzardu

Estimated read time 2 min read

Merch z roku 2020.

Po světě chodí hodně lidí, kteří vás můžou nakazit nemocí, o které se vám dříve ani nezdálo. Myslím, že něco takového je v roce 2020 docela aktuální. Společnosti se teď snaží vydělat peníze a Blizzard nechce zůstat pozadu. Proto vám teď nabízejí jejich speciální roušky v balení po třech.

Roušky jsou součástí akce Blizzard GearFest, kde samozřejmě můžete zakoupit i spoustu dalšího merche. Co se týče ochraných pomůcek, máte na výběr z 27 nových roušek. Problém je v tom, že se zřejmě začnou vyvážet až 15. prosince.

Roušky mají velké množství variací – WoW Alliance, WoW Horde, Hearthstone, Diablo, Overwatch, D.Va, Starcraft, Heroes of the Storm a samozřejmě nesmíme zapomenout na klasický Blizzard design.

Na věc se můžeme dívat s úsměvem, ale je to také dost smutné připomenutí, že jsme uprostřed velké světové pandemie a nikdo neví, jak to všechno vlastně dopadne. Když už si i v Blizzardu někdo řekl, že pandemie jen tak nezmizí a proto by na ní mohli začít vydělávat, se světem je skutečně něco špatně.

Ať je to jak chce, nyní můžete po městě chodit s rouškou vaší oblíbené hry od Blizzardu a to je myslím dobrá nabídka! Jen jsem zvědavý, kolik dětí letos o Vánocích bude mít pod stromečkem nějakou tu roušku, protože bez toho by to zřejmě v tomto roce nešlo.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.