Byl oznámen Mass Effect remaster!

Estimated read time 2 min read

Mass Effect: Legendary Edition si zahrajeme na jaře.

Jak se předpokládalo, Electronic Arts a BioWare opravdu potvrdili, že pracují na remasteru trilogie Mass Effect. Projekt dostal název Mass Effect: Legendary Edition.

Důležité však je, že nové verze nebudou plný remake. BioWare říká, že chtějí umožnit hráčům zažít originální hru v té nejlepší formě.

Jako herní vývojáři doufáme, že naše hry vždy přežijou své originální platformy. Nyní máme možnost remasterovat trilogii a to znamená, že celá dekáda naší práce opět ožije v ještě lepším provedení.

V Mass Effect: Legendary Edition se můžete těšit na singleplayer i se všemi DLC z prvního, druhého i třetího dílu. Dále také promo zbraně, brnění a samozřejmě 4K Ultra HD! Na remaster se můžeme těšit na jaře roku 2021.

Oznámení však není tak úplně velkým překvapením. Většina hráčů jej vlastně docela očekávala. O remasteru Mass Effectu se začalo šeptat už v květnu, kdy EA prozradili, že kromě jiných věcí chystají na rok 2021 i „další EA HD titul.“ Poté se v říjnu objevili první zmíňky o Mass Effect Legendary Edition. Vše pak završili originální dabéři, kteří na Twitteru uvedli, že se v listopadu chystá reunion úplně všech původních dabérů.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.