Krisp.ai na Discordu funguje naprosto skvěle!

Estimated read time 2 min read

Krisp.ai je nyní součástí Discordu!

Díky snahám celého světa o izolaci se teď většina lidí dorozumívá online. Discord hlásí, že eviduje nárůst uživatelů asi o 50% v Americe a ještě více ve Španělsku a Francii. Úplně největší nárůst zaznamenali v Itálii.

V březnu se zvýšil limit Go Live účastníků z 10 na 50, což uživatele určitě velmi potěšilo. Tím Discord ale nekončí. Na zoubek se teď podívali kvalitě zvukového přenosu a musím říct, že se jim to skutečně povedlo.

Discord přidal do své aplikace betu Krisp.ai, které má za úkol eliminovat okolní zvuky a zanechat pouze váš čistý hlas. Krisp.ai používá složité machine-learning algoritmy, díky kterým se zvuk opravdu mnohonásobně zlepší. Rozdíl poznáte hned v prvních minutách. Je to až zvláštní, jak dobře Krisp.ai funguje. Nová funkce mě totálně ohromila. Discord můj hlas vzal úplně bez problému a všechny okolní zvuky byly pryč. Psaní na mechanické klávesnici už taky není problém.

Krisp.ai funguje tak dobře, že při psaní na hlasité mechanické klávesnici můžete šeptat a váš hlas bude to jediné, co Discord zachytí. Trochu to vypadá, jako kdyby všechno ostatní prostě upadlo to prázdnoty.

Systém samozřejmě ještě není dokonalý a občas se prostě stane, že se skrz dostane i nějaký nežádoucí zvuk. Je ale překvapivé, jak dobře AI funguje. Pokud hrajete v trochu hlučnějším prostředí, určitě si novou funkci vyzkoušejte.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.