Krátký PUBG Event vrací zážitek z Early Access

Estimated read time 2 min read

Jste novým hráčem PlayerUnknown’s Battlegrounds a chtěli byste zažít hru ve své early access formě? Díky tohoto krátkého eventu máte šanci!

Po velmi dlouhé době jsem se zase ponořil do PUBG a vyskočil na mě velmi zajímavý event. Vzpomínku na early access si můžeme užít až do 19. srpna. Budeme si moct zahrát se starými pravidly, tak jak poprvé uviděly světlo světa.

Hráči se mohou vrhnout na velmi nostalgický Erangel z pohledu první i třetí osoby. Některé věci samozřejmě zůstavají nezměněné, jako třeba ovládání nebo vlastnosti zbraní. Poškození modré zóny nebude zajímat, jak moc jste daleko od zóny herní.

Změny se nejvíce projevý u spawnování jednotlivého vybavení. Level 3 helmu tedy budeme moct najít kdekoli, avšak třeba Tommy Gun nebo Kar98 nalezneme pouze v air dropu. Na Aquarails taky můžeme rovnou zapomenout, protože se spawnovat nebudou vůbec.

Mohl bych vám vyprávět opravdu dlouho, jak to všechno bylo za mých starých časů v early acces PUBG. Raději si to ale vyzkoušejte sami. Event je velmi krátký a jak je jednou konec, zmizí nadobro!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.