Nové hračky v GTA Online

Estimated read time 2 min read

Nejnovější rozšíření, After Hours, bylo zaměřeno především na noční kluby, muziku a tanec. Poslední update však přidává pár nových hraček, jako třeba technologicky nabušený kamion, dron nebo létající motorku!

Asi nejméně „zajímavý“ z celého výběru je Terrorbyte kamion, nebylo by však dobré jej přehlédnout, protože přináší do GTA Online velmi důležitou novinku. Je velmi podobný mobilnímu operačnímu centru, které bylo přidáno již dříve. Zaměřuje se však méně na destrukci. Jeho trhákem je totiž spojení byznysů.

Bez tohoto kamionu GTA Online mise obsahovaly spoustu ježdění z místa na místo. To proces vydělávání peněz pěkně zpomalovalo. Museli jsme zajet do HQ, zajet pro auto, doručit zásilku, vrátit se do HQ a tak dále, pořád dokola. Terrorbyte však všechen váš byznys koncentruje do jedné pojízdé lokace! Jednoduchý počítač v zadní části kamionu dovoluje všem CEO a VIP hráčům spustit misi kdekoli na mapě. Po vyzkoušení kamionu se už ke starému systému nebudete chtít vrátit. Není to však zdarma. Základní cena vozidla je 1.3 milionu dolarů, bez všech modifikací a vylepšení. Pro všechny, kteří chtějí vydělávat peníze rychleji, je Terrorbyte výhodná investice.

Kamion taky dovoluje hráčům skenovat ostatní hráče okolo, podobně jako hra Watch Dogs. Není to sice nějak užitečné, ale je to zajímavá možnost.

Další články:

Další články autora:

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.