V Destiny 2 se na Měsíci objevil zajímavý NASA easter egg

Estimated read time 2 min read

Pokud easter egg najdete, dostanete vzácný nový emblém.

Rozšíření Shadowkeep je bez potíží už plně funkční. To je pro všechny hráče Destiny 2 určitě dobrá zpráva. Věděli jste ale, že na Měsíci se objevil zajímavý NASA easter egg?

Než vám povím o co jde, musíme se seznámit s jedním z experimentů, který NASA plánuje na rok 2021. V té době by měla započnout mise LunaH-Map (Lunar Polar Hydrogen Mapper). Malý vesmírný modul se přiblíží k povrchu Měsíce, kde bude zkoumat přítomnost ledu a vody. Po splnění svého úkolu poté spadne někde v oblasti jižního pólu Měsíce. A hádejte, na které místo se můžete podívat díky rozšíření Shadowkeep.

Jak už víme, plavidlo LunaH-Map po skončení své mise plánovaně narazí do Měsíce. Jak tam tak několik století leží, můžou jej spatřit noví objevitelé. Každý, kdo bude měsíc prozkoumávat, může narazit na jeho trosky.

Tento easter egg zahrnuje opravdu zajímavou podívanou. Je tu ale ještě něco! Pokud se vám povede jej objevit, dostanete krásný nový LunaH-Map emblem do své kolekce. Vývojáři sice neřekli, kde tento easter egg najdeme, měl by ale být dobře viditelný už z dálky. Stačí mít na svých cestách oči otevřené. Nebo se prostě jen trochu podívejte po internetu. Třeba Reddit už je plný fotek tohoto easter eggu.

Jsem jen zvědavý, jak moc se bude lišit tento easter egg a skutečné místo dopadu. Na to si budeme muset počkat do roku 2021.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.