Metal Gear Solid 2 a 3 se vrátí do obchodů

Estimated read time 2 min read

Konami slibuje brzký návrat odebraných titulů!

Ani se mi nechce věřit, že je to už 35 let od vydání první Metal Gear hry. Konkrétně to bylo 13. července 1987. Na oslavu tohoto výročí Konami oznámilo dobrou zprávu – Metal Gear Solid 2 a 3 se vrátí zpátky na virtuální poličky virtuálních obchodů.

Hry z prodeje zmizely v roce 2021, protože měly problémy s licencovaným obsahem v cutscénách. Licence bohužel vypršely a tak musel být obsah odstraněn. Díky toho hry musely z obchodů odejít. Konami tehdy slíbilo, že jde jen o dočasnou situaci a vše se brzy vrátí. Zatím sice neznáme žádné přesné datum, ale alespoň víme, že skutečně nelhali.

(zdroj: Konami)

Dnešek značí 35. výročí serie #METALGEAR! Děkujeme všem, kteří s námi oslavují. Prosíme vás ještě o chvilku trpělivosti, protože se již připravuje návrat odebraných titulů.

Konami (Twitter)

Konami neprozradilo, jak si s licencovanými klipy vlastně poradilo. Byly odstraněny úplně nebo se jim povedlo najít nějaké jiné zajímavé řešení? To se snad brzy dozvíme. Rozhodně je ale dobře, že se hry vracejí zpět do obchodů. Do dnešní doby jde o jedny z nejlépe hodnocených Metal Gear her vůbec.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.