Kolik lidí stáhlo a skutečně dokončilo Resident Evil 2 demo?

Estimated read time 2 min read

Jen 26% hráčů dokončilo celé Resident Evil Demo.

Vyzkoušeli jste si nový remake Resident Evil 2? Capcom říká, že přesně to udělali asi 3 miliony hráčů! To je opravdu hodně lidí, kteří si probili svou cestu přes Raccoon City. Jenže kolik jich to zvládno až do konce? Podle residentevil.net to moc nebylo. Na konec se prý dostala asi jen čtvrtina z nich.

Z těch přibližně 3 milionů demo hráčů používalo 2 440 739 residentevil.net na sledování svého postupu a dalších statistik. To je docela velké číslo. Jenže pouze 26% z těchto všech hráčů se dostalo až na konec! Tato stránka je dobrý způsob, jak si prohlédnout, kde se nejvíce Resident Evil hraje – samozřejmě Amerika. Jsou tam ale i další zajímavé statistiky tak se můžete mrknout.

Proč ale tak málo lidí dohrálo demo až do konce? Možná už naše herní schopnosti nejsou to co bývaly. Od roku 1998 se herní scéna trochu změnila a hráči asi změkli. Nebo je Resident Evil moc strašidelný? Odhodili hráči své ovladače nebo klávesnice a schovali se k mamince pod peřinu? Ani bych se tomu nedivil.

Pak jsou tu ale extrémisti, kteří se dema nemůžou nabažit. Jednorázové omezení jde jednoduše obejít a tak někteří speedrunují a snaží se pokořit rekordy ostatních.

Resident Evil 2 Remake demo nadobro zmizí 31. ledna. To je hned pár dní po vydání plné hry. Jestli tedy plánujete hru otestovat, raději moc dlouho nečekejte a vrhněte se rovnou do hraní.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.