Korejský Overwatch tým zničil všechnu konkurenci. Pak zničili i trofej

Estimated read time 2 min read

Byla to nehoda, přísahám!

Někdy se všechno prostě nepovede až do konce. Můžete získat titul vítěze a stejně se pořádně ztrapnit. Své o tom ví i Overwatch tým RunAway.

Overwatch Contenders začalo roku 2017 v Americe a Evropě jako liga pro nastupující Overwatch hráče. Zanedlouho se rozšířila i do Austrálie, Číny, Koreje a Pacifiku. Minulý týden se spolu ve finále potkali tým RunAway a Element Mystic. Zápas vyhráli RunAway a získali Korejský titul. Aby oslavili své velkolepé vítězství, sešli se uprostřed podia, aby pozvedli vítěznou trofej. To v esportu není nic neobvyklého, nešlo to však úplně podle plánu.

Když zvedli nad hlavu pohár vítězů, doslova se jim začal rozpadat v ruce. Vrchní číst pravého ucha se utrhla a levé ucho pro jistotu upadlo úplně. Hráči pohár naštěstí drželi i na jiných místech tak jim alespoň nespadl na hlavu. I tak to byl ale velmi trapný moment. Jeden z hráčů se dokonce snažil přidělat jeden úchyt zpátky, to se mu ale nepovedlo. Myslel, že si toho nikdo nevšimne. Jenže bohužel, teď to ví celý internet. Jeho úmysl byl určitě dobrý, nicméně tohle bude potřebovat nějaké extra silné lepidlo.

RunAway se tak přidávají k dalším sportovcům, kterým se povedlo zničit vítěznou trofej. Třeba v roce 1905 se člen Ottawa Senators pokusil překopnout Stanley Cup přes řeku. V roce 1965 spadl do ohně a v roce 1987 byl zničen ve striptýzovém klubu.

Fox News Asia napsali, že tohle je už druhý rok po sobě, co RunAway vyhráli trofej. Bohužel tentokrát vyhráli v úplně jiném složení. Pro tyto hráče to byl jejich první titul. Myslím, že na něj jen tak nezapomenou.

https://www.youtube.com/watch?v=f7i3D85mLco

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.