Asgard’s Wrath 2 – nová hranice VR

Estimated read time 2 min read

Tvůrci oceňované hry „Asgard’s Wrath“ přicházejí s pokračováním, které slibuje překonat dosavadní hranice virtuální reality. „Asgard’s Wrath 2“ je epickým dobrodružstvím, které zavede hráče do obrovských světů, plných napínavých soubojů a inovativních VR zážitků. S více než 60 hodinami kampaně založené na poutavém příběhu, tento titul se jeví jako nový milník ve světě VR her.

Děj hry vrhá hráče do situace, kdy je po zradě boha lsti Lokiho uvězněn v jeho vězení, zatímco Loki rozsévá zkázu a trhá vesmír na kusy. Bitva se odehrává v krajině známé jako Meziprostor, kde hráč zjišťuje, že pouze on může zachránit strukturu reality před zkázou způsobenou Lokim.

Cestou do říše Egypta a ještě dále musí hráč získat následovníky, odhalovat tajemství, bojovat s nestvůrami a ovládnout schopnosti bohů. Pomoc bohů starého Egypta v boji proti jejich nepřátelům je klíčová pro dosažení hráčova cíle a zastavit zlo, které Loki rozpoutal.

„Asgard’s Wrath 2“ slibuje být nejen akčním dobrodružstvím, ale také příběhem o vykoupení a hrdinství. Tvůrci hry přinášejí revoluční VR zážitek, který spojuje poutavý příběh, inovativní herní mechanismy a ohromující vizuální stránku, čímž vytvářejí hru, která se stane zážitkem na celý život.

Obrázky, video a informační zdroj – Meta.com


Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.