Diablo a Overwatch jako animák na Netflixu!

Estimated read time 2 min read

Oficiální oznámení sice nemáme, ale vypadá to docela slibně.

Pamatuju si, když jsem říkal, že filmových adaptací je teď jako hub po dešti. Už mě ale nenapadlo, že kromě filmových zpracování jsou tady ještě animáky. Těch je teď taky poměrně dost. Bohužel ne všechny se ale opravdu dostanou na obrazovky.

Další docela slibní kandidáti na animovanou serii jsou Overwatch a Diablo. Viceprezidentovi Blizzardu se na LinkedIn profilu objevily totiž velmi zajímavé informace.

Nick van Dyk na svém profilu uvádí, že pracoval na Diablo a Overwatch animovaných projektech. Dále také uvádí, že se angažoval jako producent animované TV adaptace hry Diablo, která se bude vysílat celosvětově na Netflixu. Trochu níže na profilu se dočteme i to, že Van Dyke pracoval na animované verzi Overwatch světa.

Obě dvě tyto animace dávají vlastně docela smysl. Už dlouho víme, že se pracuje na Overwatch 2 i na Diablo 4. Ani jedna z her však ještě nemá datum vydání.

Pokud však Activision oznámí něco oficiálního, budou Diablo a Overwatch sedět třeba vedle Zaklínače, jehož druhá serie se už teď natáčí. A zapomenout nesmíme ani na seriál Castlevania a oznámení jeho třetí serie.

Žádné oficiální informace zatím bohužel nemáme.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.