Keanu Reeves říká, že hry nepotřebují hvězdy z Hollywoodu

Estimated read time 2 min read

Keanu Reeves řekl v rozhovoru něco málo o své herní postavě.

Vrcholem letošní E3 byl bezpochyby Keanu Reeves v Cyberpunk 2077. Ukončit trailer s jeho postavou a potom ho přivést na podium bylo fakt geniální. Pro CD Projekt to bylo velké vítězství. Když se na to ale podíváte ve větším meřítku, bylo to skutečně nutné? Pomůže přítomnost velké filmové hvězdy „lépe pochopit“ herní zábavu?

Myslím, že hry nepotřebují pochopení. Spíš bych řekl, že je to obráceně. Jde spíš o to, jaký mají hry vliv na řekněme Hollywood. Třeba Marvel že? Hry určitě začaly společně s Hollywoodem. Tyhle technologie spolu jdou ruku v ruce. Třeba Marlon Brando, první Superman… Pamatuju si ho, jak říkal „Okey, teď mě můžou digitalizovat a budou dělat další kousky i bez mé přítomnosti.

Celý nápad vytváření digitálního obrazu, který vidíme v Hollywoodu – někteří herci se stávají mladší, jiní zase starší. Všechno se to stává více komplexní. Hry a filmy jsou propojené.

Keanu Reeves

Reeves se taky v rozhovoru pro BBC zmínil o tom, jakou postavu vlastně ve hře hraje.

Jsem takový průvodce, ale jsem taky… Něco musíte udělat vy a něco chce udělat Johnny. A pak je tady to celé… Jsem váš přítel? Jsem spojenec? Opravdu vám pomáhám? Nebo snad nepomáhám? Stojíte mi v cestě?

To všechno se dozvíme už příští rok. Cyberpunk 2077 vychází 16. dubna 2020.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.