Gameplay video z Watch Dogs Legion ukazuje všechny classy

Estimated read time 2 min read

Koukněte na 30 minut z nového Watch Dogs Legion!

Josh Cook a Mathieu Berube z Ubisoftu si na E3 asi na 30 minut zahráli Watch Dogs Legion.  Na celý gameplay se nyní můžete podívat na videu, které najdete na konci článku. Záběry ukazují vývojáře, jak se snaží dostat přes několik misí za použití několika různých postav. Na výběr jsou tři classy: Hacker, Infiltrator a Enforcer.

Ve Watch Dogs Legion není žádná hlavní postava. Začínáte jako náhodný cizinec a snažíte se najmout další lidi tak, že je prostě najdete ve městě. Jak už je jednou máte, uvidíte je na mapě a můžete mezi nimi skákat jak se vám zachce.

Video začíná tak, že vývojáři hrajou za starší babičku, která se snaží prolomit blackmail server, aby jej mohla vymazat a najmout tak nové rekruty pro DedSec. Věci ale nejdou podle plánu, když starou paní odhalí. Její cíl se jí nakonec povede a server skutečně zlikviduje. Za použití moderních dronů a taseru se jí podaří utéct.

Jak se vývojáři přepnou na novou postavu, prozradí, že každému rekrutovi můžeme přidat perky podle jeho classy. Infiltrátor si vezme na starost misi, kde musí hacknout nepřátelské drony. Nejprve chce shodit explodující bednu na nepřátele a pak s dronem odletět do hlídané oblasti.

Nakonec je tady Enforcer, který se zaměří na „bojovou“ misi. V jeho repertoáru je puška a nástražné miny. Něco se ale pokazí a hráč je ze všech stran obklopen vojáky, kteří ho prostřílí skrz na skrz. V té chvíli má dvě možnosti: buď se vzdá nebo se zvedne a bude bojovat dál, což by ho mohlo zabít. Vývojáři si vyberou bojovat dál a taky je to stojí život s následkem ztracení této postavy.

Video má asi 30 minut a ukazuje toho opravdu hodně. Mně osobně se tenhle styl docela líbí, co myslíte vy?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours