Hráči Falloutu 76 konečně dostali své tašky

Estimated read time 2 min read

Bethesda má konečně o jeden problém míň!

Zákazníci, kteří si předobjednali premiovou Power Armor Edici Falloutu 76 konečně začali dostávat své slíbené tašky. Tato kauza se stala jedním z prvních mnoha problémů, kterým Fallout 76 od svého startu čelil.

Všechno začalo před několika měsíci, když někteří hráči nevěděli kam dát své peníze a tak si pořídili opravdu drahou edici Falloutu 76, která přišla i s power armor helmou. K ní měli dostat i velmi kvalitní a odolnou tašku. Jenže všechno nešlo tak úplně podle plánu.

Bethesda oznámila, že kvůli nedostatku materiálu budou tašky trochu jiné. Bohužel je ale vyměnili za laciné náhražky a to se hráčům vůbec nelíbilo. A ani se není čemu divit, utratili opravdu velké peníze a nechtěli se spokojit s nedodrženými sliby. A tak nějak začala kauza, která odstartovala kontroverzi kolem Falloutu 76.

Nyní mám pro vás dobrou zprávu! Bethesda konečně začala posílat slíbené tašky svým zákazníkům! Konečně tuhle kauzu můžeme zapomenout a posunout se dál. Fallout 76 má bohužel ještě hodně problémů a tohle byla jen malá kapka v moři.

Někteří ale tvrdí, že s taškou mají pořád problém. Takže to ještě neskončilo? Budeme o tomhle poslouchat dalš dva měsíce?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours