První strašidelné záběry z Amnesia: Rebirth!

Estimated read time 2 min read

Koukněte na první gameplay trailer!

První gameplay trailer na Amnesia: Rebirth je konečně tady! Jde vidět, že Frictional Games se na této hře opět pěkně vyřádili – záběry jsou opravdu děsivé. A to je vlastně dobře ne?

O hře toho zatím moc nevíme. Dozvěděli jsme se pouze to, že se odehrává sto let po první Amnesii a že si zahrajeme za novou postavu – Tasi Trianon, která nešťastně havarovala s letadlem v poušti. Všechno ve hře zatím opravdu působí jako Amnesia. Hrdinka se potácí temnýma chodbama a jediným zdrojem svěla je jí opět lucerna.

Trailer ukazuje na propracovanější prostředí než The Dark Descent a mám dojem, že i mechaniky a puzzly by mohly být mnohem rozmanitější. Moc si na originální Amnesii sice nepamatuju, ale to bude možná proto, protože moje hlava tyto děsivé vzpomínky raději vytěsnila pryč. Myslím ale, že nás čekají zajímavé inovace a hru si každý fanoušek hororu opravdu užije.

Myslel jsem, že něco takového už si znovu prožít nechci, ale z nějakého důvodu mě to k této hře opět táhne. Možná jsme jako lidé občas nepoučitelní. Amnesia: Rebirth vychází 20. října na Steamu, Epicu a GOG.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.